News trzynasty - 2018-06-01

Zdjecie glówne

 

HALCAMP partnerem turnieju gier Rummikub.

 

Sportowe emocje, wspaniała gra zawodników, determinacja i zabawa – zbliża się turniej Rummikub!

Już 07.06.2018 wystartuje VII Wojewódzki Turniej Rummikub Szkolnictwa Specjalnego zespołu Szkół im. UNICEF w Rzeszowie. Firma HALCAMP jest partnerem i sponsorem tego wyjątkowego wydarzenia.

 

Co to jest – Rummikub?

To logiczna gra liczbowa w której tradycyjne karty zostały zastąpione kolorowymi płytkami. To świetna zabawa która jednocześnie rozwija sprawność umysłową.

Celem gracza jest pozbycie się wszystkich kostek ze swojej tabliczki. Osoba, która zrobi to jako pierwsza, otrzymuje najwyższą liczbę punktów i wygrywa.

Dziś Rummikub jest znany właściwie na całym globie, powstało wiele klubów zrzeszających miłośników tej liczbowej gry. Krajowe rozgrywki, które stają się popularne wśród coraz większej liczby graczy, dodatkowo umocniły pozycję Rummikuba i wyróżniły go na tle innych gier.

 

Zasady gry RUMMIKUB:
Wojewódzki Turniej Rummikub Szkolnictwa Specjalnego w Rzeszowie.

Zespół Szkół im. UNICEF w Rzeszowie również należy do grona fanów gry i już od siedmiu lat organizuje Wojewódzki Turniej Rummikub Szkolnictwa Specjalnego. Biorą w nim udział uczniowie z ośrodków szkolno - wychowawczych z regionu Podkarpacia. Popularność turnieju z roku na rok wzrasta a liczba jego uczestników aktualnie dobiega czterdziestu graczy.

Rozgrywki składają się z dwóch rund eliminacji, półfinału i finału, do którego przechodzi czterech uczestników. To oni są zdobywcami pierwszego, drugiego, trzeciego i czwartego miejsca turnieju. Natomiast wszyscy uczestnicy turnieju Rummikub otrzymują dyplomy uczestnictwa oraz gry planszowe.

 

Firma HALCAMP już po raz szósty wspiera organizację turnieju Rummikub, zatem jesteśmy z wydarzeniem niemalże od samego początku. Emocji i determinacji, jakie towarzyszą rozgrywkom, nie da się opisać. To trzeba po prostu przeżyć!

 

Do zobaczenia w Rzeszowie!


Copyright © 2013 HALCAMP • Wszelkie prawa zastrzeżone