Artykuły dla dzieci Artykuły do rehabilitacji Artykuły nieprzemakalne Artykuły przeciwodleżynowe Artykuły do ćwiczeń fitness Artykuły do spania Pozostałe artykuły
Zadzwoń lub napisz
TEL
+48
71 390 57 15

Inhalatory

Inhalatory domowe z grupy Bronchiol to roste urządzenia wspomagające leczenie chorób układu oddechowego w warunkach domowych. Charakteryzuje je prosta obsługa, łatwa dostępność oraz niska cena.

Inhalator Bronchiol FORTE

Umożliwia:
- wdychanie olejków eterycznych, ziół, soli do inhalacji oraz innych środków naturalnych ułatwiających oddychanie przy przeziębieniach, katarach, obrzęku śluzuwek;
- łagodzenie dolegliwości związanych ze schorzeniami górnych dróg odddechowych;
- oczyszczanie i pielęgnację skóry twarzy;
- profilaktykę w ochronie górnych dróg oddechowych.

Zestaw zawiera: maskę, końcówkę ustną, nasadkę sauna.


Inhalator Bronchiol SYSTEM 2 SPEJSER NEBULIZATOR

Inhalator osobisty Bronchiol System 2-Spejser-Nebulizator, jest urządzeniem wspomagającym leczenie przewlekłych chorób układu oddecchowego. Pozwala podawać pacjentowi leki w warunkacch domowych.

Inhalator System 2-Spejser-Nebulizator to kompleksowe wyposażenie chorego na astmę.

Inhalator ten pełni podwójną rolę - raz jest nebulizatorem, a drugi komorą spejsera. Jest prostym i bezpiecznym urządzeniem do podawania leków w postaci aerozoli wziewnych pod ciśnieniem, przez komorę inhalacyjną - SPEJSER, lub w postaci rozproszonej - NEBULIZATOR.


Inhalator Bronchiol TŁOKOWY

Inhalator tłokowy Bronchiol jest wyrobem medycznym przeznaczonym do użytku domowego.

Służy on do efektywnego dostarczania, do dolnych dróg oddechowych, przepisanego przez lekarza leku.

Inhalator wspomaga leczenie astmy, alergii i innych schorzeń ukadu oddechowego. Wytwarzany przez kompresor strumień powietrza pod ciśnieniem przemieszcza się za pomocą przezroczystego przewodu do nebulizatora. Tam rozprasza lek w mgłę aerozolową ułatwając inhalację.

Inhalator Bronchiol TŁOKOWY skłąda się z: kompresora w plastkowej obudowie zasilanego prądem elektrycznym i akcesoriów służących do inhalacji. W standardowym wyposażeniu inhalatora znajdują się dwie maski: dla dziecka i dla dorosłego, ustnik, nebulizator, przezroczysty przewód do sprężonego powietrza i zestaw zapasowych filtrów powietrza. Wymienne filtry zapewniają czystość dostarczonego powietrza. 

 

 

NAZWA ARTYKUŁU ZASILANIE
Inhalator Bronchiol FORTE Ręczne
Inhalator Bronchiol SYSYEM 2-SPEJSER-NEBULIZATOR Ręczne
Inhalator Bronchiol TŁOKOWY Elektryczne

 

 


Inne produkty

Copyright © 2013 HALCAMP • Wszelkie prawa zastrzeżone